HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaKONYA-EREĞLİSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Kayıp uzman çavuşun evinde bekleyiş sürüyor
tarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:21 pm

» Hain saldırı nasıl gerçekleşti?
tarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:19 pm

» Şehit askerin vasiyeti
tarafından !Hayalet! C.tesi Ekim 04, 2008 6:17 pm

» GAZİLERİMİZE VE ŞEHİT AİLELERİMİZE İFTAR YEMEĞİ 22.09.2008
tarafından YÖNETİM Ptsi Eyl. 22, 2008 1:29 pm

SAAT

More Cool Stuff At POQbum.com

DÖVİZLER
Anket

Paylaş | 

Okul bilgisi!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cuteach
Site Üyesi
Site Üyesi

MesajKonu: Okul bilgisi!!   C.tesi Eyl. 06, 2008 12:10 am

Okulumuzun Tarihçesi
Okulumuz 1988–1989 öğretim yılında ****** Lisesi İş Teknik Binasında eğitim ve öğretime başlamıştır. 1991–1992 öğretim yılının 1.Dönemine kadar aynı binada öğretimine devam etmiş, 27.02.1992 tarihinde şimdi öğretmen evi olarak kullanılan eski hükümet konağına taşınmıştır.

1998–1999 eğitim-öğretim yılında Gaybi Köyü sınırları içinde bulunan kendi binasına taşınmıştır.

Okul Müdürümüz Selami Boztepe, 2000 yılından beri bu görevini sürdürmektedir.

ØKonya Ereğli Anadolu Lisesi, 1988 – 1989 öğretim yılında açılmıştır. 2005 yılına kadar yönetmelik gereği Ereğli çevresinden öğrenci almıştır, 2005 yılında il ve ilçe sınırlamasının kaldırılmasından sonra, başta Konya merkez ve ilçeler olmak üzere tüm il ve ilçelerden öğrenci almaktadır. ØOkulumuzda 1 müdür, 2 müdür yardımcısı, 40 öğretmen, 1 memur ve 1 hizmetli görev yapmaktadır.
ØOkulumuz gündüzlüdür ve 800 öğrenci öğrenim görmektedir. Öğrenim süresi 4 yıldır. 2005 – 2006 öğretim yılından beri Hazırlık Sınıfı bulunmamaktadır.
ØOkul binası 4 katlıdır ve kaloriferle ısıtılmaktadır. Zemin katta yer alan Sığınak, okulun açık olduğu dönemde yemekhane olarak kullanılmaktadır.
ØBilgisayar Laboratuarı ve hızlı internet erişimi vardır. Okul kitaplığı, Resim Atölyesi, Fizik, Kimya ve Biyoloji laboratuarı vardır. Bilgisayar ve internet erişimi ile yansıtım cihazının olduğu ve genellikle Tarih derslerinin yapıldığı bir odası vardır.
ØVideo odası olarak kullanılan ve bilgisayar ile yansıtım cihazının olduğu, genellikle İngilizce derslerinin yapıldığı bir odası vardır. Bu oda toplantı odası olarak ta kullanılmaktadır.
ØOkul bahçesi ağaçlandırılmıştır. Okulumuz Tema Kulübü Başkanı Yavuz Delen’in gayretleri ile Haziran 2007’de damlama sulama sistemi kurulmuştur.
Kullanıcı profilini gör

Okul bilgisi!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası